петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Ова е Стефани, најзгодната криминалка во светот

1

Последни вести

Канаѓанката Стефани Бодоан е најзгодната криминалка на светот.

Таа е уапсена поради 108 прекршоци и го полудела светот откако во јавност излегле нејзините разголени фотографии.

2

Дваесет и едногодишната девојка прекршоците ги направила само во еден месец.

3

Вкупно направи 42 кражби, а е обвинета и за поседување на дури девет украдени пиштоли.

4

Поради сето ова го добила прекарот најзгодна криминалка на светот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести