недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Фото: Ова еже стана хит на интернет

1

Поврзани вести

Ежето Марутаро кое покажува емоции секојдневно за кратко време стана вистински хит на интернет.

Марутаро има повеќе од 49.000 следбеници на Твитер, а оваа бројка се зголемува секој ден.

2

3

4

5

6

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести