вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 3

ФОТО: Ова се сестрите кои денеска беа убиени во Аерoдром

8sestri500

Последни вести

Ова се двете сестри Билјана (31) и Наташа (34), кои денеска беа жртви на двојното убиство во скопски Аеродром.

 

1sestri500

2sestri500

3sestri500

4sestri500

5sestri500

6sestri500

7sestri500

9sestri500

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести