понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 22

ФОТО: Ова слатко девојче без заби денес руши рекорди

adel

Поврзани вести

Додека целиот свет го пее нејзиниот нов хит Hello, Адел реши да им се пофали на своите фанови со фотографија од детството.

-Ви благодарам на љубовта, воодушевена сум, напиша пејачката крај фотографијата.

Песната Hello, која е прва од нејзиниот долгоочекуван нов албум „25“ кој излегува на 20. ноември продолжува да доминира на топ листите и да соборува рекорди.

Најчитани вести