петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 29

ФОТО: Оваа девојка ќе ја претставува Македонија на светското првенство во бодибилдинг

марија

Последни вести

Фитнес моделот Марија Нацева ќе ја претставува Македонија на светското првенство  кое годинава ќеее сеее одржи во Прага.

Претходно Марија се закити со златен медал во Скопје за најдобар фитнес и бикини модел.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести