среда, 23 август 2017  |  Вести денес: 39

ФОТО: Оваа Русинка смета дека го има совршеното тело

Двојничката на Ким Кардашијан која неодамна беше откриена преку една агенција за модели е Анастасија Квитко и има 22 години.

Поврзани вести

Двојничката на Ким Кардашијан која неодамна беше откриена преку една агенција за модели е Анастасија Квитко и има 22 години.

Младата бринета од неодамна живее во Лос Анџелес, смета дека има совршено тело со идеални пропорции и дека е на добар пат да ја засени славата на Ким Кардашијан.

rusinka1

Анастасија има обем на гради од 95 сантиметри, обем на струк од 63 сантиметри и колкови широки 104 сантиметри.

rusinka2

Одбива дека раскошните облини се дело на пластичната хирургија и тврди дека 4-те милиони следбеници на Инстаграм гледаат исклучиво природна убавина.

rusinka3

rusinka4

rusinka5

rusinka6

rusinka7

rusinka8

Најчитани вести