недела, 28 мај 2017  |  Вести денес: 2

(ФОТО) Исчезна скопјанка

Последен пат била облечена во темни панталони и црна маица, а со себе носела и кафена платнена торба.

полиција

Последни вести

Зора Наковска (64) исчезнала завчера во населбата Мичурин во Скопје, околу 14 часот.

Контакт 077 910-191

 

isceznata

Најчитани вести