петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

ФОТО: Овие јога девојки ќе ви направат денот поубав

Овие девојки се без конкуренција.

joga

Поврзани вести

Девојките од овие фотографии навистина можат да направат чудни пози и истегнувања.

Откако ќе ги видите овие фотографии мажите сигурно ќе посакате и вие да започнете со јога, со оглед на тоа какво тело имаат овие девојки. На мажите пак овие фотографии ќе им го направат денов поубав.

Овие девојки навистина се без конкуренција…

joga1

joga2

joga3

joga4

joga5

joga6

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести