среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

ФОТО: Овие места се толку нереални, а сепак постојат!

m

Последни вести

Овие фотографии ќе ве остават без здив бидејќи на нив се прикажани места ширум светот кои изгледаат навистина нереално, но сепак постојат.

Вакви места има многу насекаде низ светот, од кои некои се сеуште неоткирени од човекот.

Но, од оние што се барем малку познати се издвојуваат неколку во чија убавина може да уживате.

Погледнете…

m1

m2

m3

m4

m5

m6

m7

m8

m9

m10

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести