понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 51

ФОТО: Пајак на ПОЦ сруши бандера

1

Последни вести

Пајак на Паркинзи на општина Центар денеска додека кревал непрописно паркиран автомобил оштети бандера.

Инцидентот се случил во близина на средното училиште „Методија Митевски – Брицо“.

Погледнете…

2

3

 

ФОТО: Ѕид на соораќајниот срам

 

 

Најчитани вести