четврток, 20 јули 2017  |  Вести денес: 41

ФОТО: Памела Андерсон повторно гола во нов филм

Една од најсексипилните американски актерки, Памела Андерсон, во новиот филм се појави во експлицитна сцена, во која се гледа дека изгледа прекрасно дури и на прагот на педесеттите години.

pamela

Поврзани вести

Една од најсексипилните американски актерки, Памела Андерсон, во новиот филм се појави во експлицитна сцена, во која се гледа дека изгледа прекрасно дури и на прагот на педесеттите години.

Во сцените од трејлерот на нејзиниот нов филм “The People Garden” , таа е целосно гола. Иако покажа дека може да биде голем конкурент на многу млади колешки, нејзиното соблекување до гола кожа е и малку иронично.

pamela1

Неодамна, таа ја нападна порнографијата, велејќи дека е модерен проблем, кој го уништува семејството.

pamela2

Сепак, откако се соблече, луѓето и простија, затоа што има што да им покаже.

pamela3

pamela4

Најчитани вести