недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Фото: Патарините со нови цени

patarina1

Последни вести

Од денеска стапува на сила одлуката на Владата на Република Македонија во која е направена измена во висината на надоместокот за плаќање на патарин.

Ова се новите цени:

patarina-500

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести