недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

(ФОТО) Плажата Махо на карипскиот остров Свети Мартин

laza

Последни вести

Данијел Ботело од Рио де Женеиро во неделата помина со часови во вода за да го „улови“ моментот кога огромни авиони ја надлетуваат плажата Махо на карипскиот остров Свети Мартин.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести