недела, 26 март 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО: По Цеца и Брена ја промени фризурата

Пред само неколку денови Цеца на Инстаграм објави фотографии од нејзината нова фризура, а сега на промени се одлучи и Лепа Брена.

brena

Поврзани вести

Пред само неколку денови Цеца на Инстаграм објави фотографии од нејзината нова фризура, а сега на промени се одлучи и Лепа Брена.

Halo halo#zaliboze #Comor#Grand #HDSV #

A photo posted by Zivojinovic Fahreta (@lepabrenaa) on

Таа ги изненади нејзините обожаватели со новиот имиџ. Ако може да се суди според коментарите на нејзините следбеници на социјалните мрежи, промената е толку успешна што некои одвај ја препознале.

#grand parada#HDSV #zaliboze #Grand Tv#

A photo posted by Zivojinovic Fahreta (@lepabrenaa) on

#zlatnibokal #skadarlija #HDSV #n1impuls #boemskacetvrt

A photo posted by Zivojinovic Fahreta (@lepabrenaa) on

Како сега изгледа Цеца погледнете на следниот линк.

Најчитани вести