сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 3

ФОТО: Почна снимањето на „Педесет нијанси потемно“

По големиот, но и помалку контроверзен, успех на филмот „Педесет нијанси на сива“ целиот свет со нетрпение го исчекува вториот дел со име „Fifty Shades Darker“.

fifty-1

Поврзани вести

По големиот, но и помалку контроверзен, успех на филмот „Педесет нијанси на сива“ целиот свет со нетрпение го исчекува вториот дел со име „Fifty Shades Darker“.

fifty-2fifty-3fifty-4

Дакота Џонсон и Џејми Дорнан го започнаа снимањето во Ванкувер, Канада, и веќе се снимени првите сцени од кои има и фотографии.

Премиерата на вториот дел од сагата за Кристијан Греј се очекува на 10-ти февруари 2017 година.

Најчитани вести