петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 67

ФОТО: Погледнете дел од провокативниот танц на Сара Мејс и Мишо

sara mejs

Поврзани вести

Сара и Мишо ја почестија публиката пред малите екрани со провокативна кореографија. Не пропуштајте вечерва да погледнете.

MJI_0244

 

MJI_0280

 

MJI_9857

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести