петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

ФОТО: Погледнете го демолираниот автомобил на ТВ Сител

1

Последни вести

Од овие фотографии можете да видите како изгледа службениот автомобил на ТВ Сител по вчерашниот напад од страна на насилни демонстранти.

Имено, вчера главниот и одговорен уредник на Вечер и заменик главниот уредник на ТВ Сител , Ивона Талевска и двајца сниматели беа следени, нвредувани, а потоа и физички напднати од група насилни демонстранти.

Демолирано беше и службеното возило на ТВ Сител.

2

3

4

Најчитани вести