среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 13

ФОТО: Погледнете ја најневеројатната сообраќајка во Скопје

photo-(3)

Последни вести

photo-(1)

photo-(2)

photo

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести