недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Порно свадба: Невестата и деверушите со голи газиња

5

Поврзани вести

Дека живееме во лудо време докажуваат и девојките кои се повеќе на венчавките ги покажуваат своите задници наместо да бидат фини деверуши. Ова изгледа е нов тренд за кој се надеваме дека нема долго да опстои бидејќи венчавката како чин е премногу убава за да се извалка со нечија голотија.

2

3

4

6

1

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести