вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Фото: Потрошила 40.000 евра на пластични операции

silikonivikt

Последни вести

Викторија Вајлд потрошила 40.000 евра за пластични операции, па денеска изгледа сосема неприродно и дури евтино.

Таа сакала да личи на старлетата Кејти Прајс, па затоа досега направила многубројни естетски корекции, па дури и претерала во тоа.

Викториле е од Летонија и вели дека воопшто не и пречи евтиниот и претеран изглед.

-Имав нормално детство, живеев во мало село во внатрешноста. Бев многу слаба и имав руса коса. Ме викаа Барби, вели пластичната кукла.

Таа истакнува дека ги мразела своите мали гради и отсекогаш сакала да личи на пластична кукла со лудачки полни усни.

Денес таа цел и е исполнета.

Погледнете како изгледала пред и по операциите.

2silikonvit

1silikonvikt

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести