четврток, 20 јули 2017  |  Вести денес: 47

ФОТО: Поубавата страна на ЕП 2016

ep-zeni-1

Поврзани вести

Ако мислевте дека фудбалските натпревари од Европското Првенство се само за припадниците на посилниот пол, тогаш се лажете. На трибините покрај машките навивачи секогаш се присутни и убави жени.

Еве како припадничките на понежниот пол ги бодрат фудбалерите.

ep-zeni-2 ep-zeni-3 ep-zeni-4 ep-zeni-5 ep-zeni-6 ep-zeni-7 ep-zeni-8 ep-zeni-9

Најчитани вести