сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

(ФОТО) Позираше гола само една недела по породувањетo

keti prajs

Последни вести

На почетокот на август Кети Прајс попозната како Џордан роди ќерка, а само една недела по породувањето, се врати пред објективите, бидејќи без позирање очигледно дека не може.

На британската старлета ова и е четврто дете, а неодамна дозна дека сопругот Киран Хајлер jа изневерил со најдобрата пријателка Џејн, со која се дружи 20 години.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести