Магазин

(ФОТО) Позираше гола само една недела по породувањетo

(ФОТО) Позираше гола само една недела по породувањетo

На почетокот на август Кети Прајс попозната како Џордан роди ќерка, а само една недела по породувањето, се врати пред објективите, бидејќи без позирање очигледно дека не може.

На британската старлета ова и е четврто дете, а неодамна дозна дека сопругот Киран Хајлер jа изневерил со најдобрата пријателка Џејн, со која се дружи 20 години.