вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 1

ФОТО: Познатата манекенка се породи по петти пат

natalija-vodianova

Поврзани вести

Познатата манекенка Наталија Водианова стана мајка по петти пат.

Минатата сабота, рано наутро во нашето семејство пристигна мало момче, Роман, објави таа на нејзиниот Инстаграм профил.

Вели дека таа е добра, можеби малку уморна, но подготвена за летото што доаѓа.

Инаку ова е второ дете на манекенката со Антони Арнаулт, откако во 2014-тата година го добија синот Максим, а со нејзиниот поранешен сопруг Џастин Портман има три деца Виктор, Лукас и ќерката Нева.

A photo posted by Natalia Vodianova (@natasupernova) on

Најчитани вести