петок, 28 јули 2017  |  Вести денес: 43

ФОТО: Пред да се самоубие Стефани цела ноќ постирала среќни моменти

stefanu

Поврзани вести

На профилот на Стефани Брзанова на „Фејсбук“ ноќта пред да се самоубие објавени се низа фотографии од среќни моменти, објави МЕДИА.мк.

stef-nova

Последната објава е од 7 часот утрото, се чекирала дека јаде пица со коментар „Убаво ни е“. Со оглед на тоа што цела ноќ била активна на Фејсбук ништо не наведува дека имала трауматично искуство.

Најчитани вести