среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 58

ФОТО: Прегазен пешак на Југодрво

pesak

Поврзани вести

Прегазен пешак на улицата на потегот од Црвениот крст кон Олимпискиот базен, кај Југодрво.

Информации за здравствената состојба на пешакот во моментов нема.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести