недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

ФОТО: Прекрасната ќерка на Жељко Јоксимовиќ вистинска famme fatale

mina-joksimovic1-670x523

Поврзани вести

Деветнаесетгодишната ќерка на српскиот пејач и автор, Жељко Јоскимовиќ, Мина ги запали социјални мрежи откако објави низа провокативни фотографии на кои бујните гради и напрчените усни се во прв план.

 

mina-joksimovic2-670x881

 

mina-joksimovic3-670x670

 

mina-joksimovic-830x553

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести