вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Премиерот Груевски прослави 25 години матура

matura

Последни вести

Премиерот Никола Груевски заедно со своите соученици од средното училиште, поранешно „Моша Пијаде“, сега „Арсениј Јовков“, во саботата прослави 25 години од матура, во скопскиот ресторан „Ексклузив“.

Фотографијата од одбележувањето на јубилејот ја објави порталот Засе.мк.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести