четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 55

ФОТО: Премногу секси за сопруга на политичар

1

Последни вести

Алена Политука, сопруга на украински политичар на својот профил на Твитер редовно објавува провокативни фотографии, а она што со сигурност можеме да го кажеме е дека ова е премногу секси за сопруга на политичар.

2

3

 

 

 

Најчитани вести