недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 18

ФОТО: Преслатки, мама Ким и меченцето Норт Вест

kimnort

Поврзани вести

Папараците ја уловија позната старлета Ким Кардашијан како нежно ја прегрнува својата ќеркичка Норт Вест, облечена како слатко, мало меченце.

Позната по скандали и провокации, мора да признаеме дека Ким е одлична во улогата на мајка, па нежно се грижеше за ќерка си на аеродромот во Њујорк. Како поддршка за долгиот лет до Париз, со нив беше и баба Џенер.

Precious cargo: The mom-of-one kept a protective hold of her bundled-up, pink-clad infant as they made their way through security at JFK later that night

 

Иако не е познато зошто Ким отпатува во француската престолнина, медиумите претпоставуваат дека е поради планирање на најавената гламурозна свадба.

Smitten: It's no wonder Kim couldn't resist giving North a kiss, as the little girl looked adorable in her teddy bear top                      Smitten: It's no wonder Kim couldn't resist giving North a kiss, as the little girl looked adorable in her teddy bear top

Under wraps: Kim did her utmost to protect the sleeping little girl from the bright lights of the airport, keeping her head covered by her cute eared hoodie while shielding her face with her hand

 

Зарем не се преслатки, им недостасува само тато Канје.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести