сабота, 29 јули 2017  |  Вести денес: 22

ФОТО: Претседателот Иванов гласаше во гимназијата „Јосип Броз Тито“

ivanov1-640x403

Последни вести

Претседателот Ѓорѓе Иванов, го оствари своето право на глас и гласаше во гимназијата „Јосип Броз Тито“ на избирачко место 2859.

Беше придружуван од своето семејство, кое исто така го оствари своето право на глас.

ivanov3

ivanov2

ivanov

Најчитани вести