недела, 20 август 2017  |  Вести денес: 8

ФОТО: Пријатно изненадување од Ники Минаж

niki_0

Последни вести

Пејачката која е позната по вулгарните комбинации на облекување, овој пат подготви вистински пријатно изненадување за Нова година.

Иако од неа не го очекувавме ова, таа на Инстаграм објави две фотографии на кои позираше во необична облека за неа.

@justinepeacock @spoonfulofsass @candiworld @khadeeja___ 😋

A photo posted by Nicki Minaj (@nickiminaj) on

Најчитани вести