среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 32

ФОТО: Прилеп под вода по вчерашното невреме

prileppp

Поврзани вести

Прилеп под вода поради невремето кое ја зафати Македонија.

Под вода „снема“ тревна површина и улици, а движењето на автомобилите се одвиваше многу тешко.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести