понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

ФОТО: Принцезите на Дизни како ликови од серијата Game of Thrones

pepe

Поврзани вести

Доколку сте фанови на принцезите на Дизни, а во исто време сакате да ја гледате серијата Game of Thrones тогаш погледнете ги и уживајте во фотографиите.

Sleeping Beauty

 

Frozen

 

Cinderella

 

Mulan

 

Tangled

 

Beauty and the Beast

 

Snow White and the Seven Dwarfs

 

The Princess and the Frog

 

Aladdin

 

 

 

Mulan

 

The Little Mermaid

 

Brave

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести