Магазин

Фото: Проблем со минијатурните бикини? Еве како изгледа тоа

Фото: Проблем со минијатурните бикини? Еве како изгледа тоа

Атрактивната Кејси Батчелот беше главна ѕвезда на плажа во Дубаи.

Папараците ја фатија Кејси кога таа имаше проблеми со минијатурните бикини да ги сокрие нејзините раскошни природни облини.

Убавата Кејси досега неколку пати има учествувано на реалното шоу „ Големиот брат“ што многу и помогне во кариерата на модел.

kejsi-2

kejsi-4

kejsi-5

kejsi-6

kejsu