четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 2

Фото: Проблем со минијатурните бикини? Еве како изгледа тоа

kejsi-6

Последни вести

Атрактивната Кејси Батчелот беше главна ѕвезда на плажа во Дубаи.

Папараците ја фатија Кејси кога таа имаше проблеми со минијатурните бикини да ги сокрие нејзините раскошни природни облини.

Убавата Кејси досега неколку пати има учествувано на реалното шоу „ Големиот брат“ што многу и помогне во кариерата на модел.

kejsi-2

kejsi-4

kejsi-5

kejsi-6

kejsu

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести