четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Пролетна идила на Попова Шапка

106445068407360359716496577905612614087478o

Поврзани вести

Пролетна наместо зимска идила на Попова Шапка. Снег нема. Наместо зимски разгледници, од македонската зимска убавицa пристигнуваат пролетни фотографии.

Погледнете…

Најчитани вести