понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

ФОТО: Пронајдена исчезнатата Марина

missingmarina

Поврзани вести

Седумнаесетгодишната Марина Стојановиќ, која се водеше како исчезната, е пронајдена во куќата на нејзиното момче, со што се отфрлаат сите сомнежи дека била киднапирана.

-Утврдено е дека побегнала низ прозорецот од нејзината соба и заминала со момчето, кое има проблематично минато.

Марина била во контакт со родителите, кои знаеле каде е, а причините за нејзиното заминување од дома се караница со својот татко поради својот љубовен живот.

Девојката и пред две години избегала од дома, а тоа нејзините родители го пријавиле во полиција.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести