Магазин

ФОТО: Први фотографии од свадбата на Џоли и Бред Пит

ФОТО: Први фотографии од свадбата на Џоли и Бред Пит

Сите беа изненадени од тајната венчавка на Анџелина Џоли и Бред Пит, која се случи на 23 – ти август во Франција.

aq

 

На венчавката главната улога ја имале нивните шест дечиња, а сега можеме да го видиме и невестинскиот фустан на актерката на првите неколку фотографии кои беа објавени во магазините People и Hello.

 

qq