среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

ФОТО: Први фотографии од свадбата на Џоли и Бред Пит

a

Последни вести

Сите беа изненадени од тајната венчавка на Анџелина Џоли и Бред Пит, која се случи на 23 – ти август во Франција.

aq

 

На венчавката главната улога ја имале нивните шест дечиња, а сега можеме да го видиме и невестинскиот фустан на актерката на првите неколку фотографии кои беа објавени во магазините People и Hello.

 

qq

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести