понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Фото: Путин слета во Белград

putin2

Последни вести

Рускиот претседател Владимир Путин тукушто слета во Белград.

Владимир Путин пред само неколку минути слета на аеродромот Никола Тесла во Белград, каде го пречека висока српска делегација.

Заедно, Путин и Николиќ со автомобилот на рускиот претседател го напуштија аеродромот.

putin1

putin3

putin5

putinnn333

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести