среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

ФОТО: Разголени, провокативни и страсни моменти од „Танц со ѕвездите 2“

saramejs

Поврзани вести

Во популарното шоу „Танц со ѕвездите 2“ во секоја емисија имаме можност да гледаме разголени изданија, провокативни и заводливи чекори и моменти кои изобилуваат со страст и емоции. Па, не попусто се вели дека најлесно се заведува преку танц.

6tanc500

7tanc500

1tanc500

2tanc500

tanc500

4tanc500

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести