понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Ревија под вода

3

Поврзани вести

Нашите манекенки вчера вечерта на посетителите на базенот „Аеродром“ им овозможија една поинаква ревија – и на писта и на вода.

Манекенките од Црнокрак, по спектакуларната промоција на најновите модели од летната колекција на П.С. фешн, скокнаа во вода во базенот.

1

2

3

4

5

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести