среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 50

ФОТО: Рибери го откри задникот на својата сопруга

m

Поврзани вести

Францускиот фудбалер Франк Рибери го откри задникот на својата сопруга додека се сончаа.

m1

Во моментов тој е на годишен одмор со сопругата на Сардинија, а судејќи по фотографиите оваа двојка нема ниту една грижа на светот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести