среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фото: Ријана без шминка

eve-zoshto-taa-e-najubavata-zhena-vo-svetot-210572

Последни вести

Мега популарната Ријана објави фотографии на Инстраграм од кои јасно може да се види дека таа изгледа убаво и привлечно без ниту грам шминка.

Природното си е природно и е најубаво.

eve-zoshto-taa-e-najubavata-zhena-vo-svetot-210571

Најчитани вести