петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 65

ФОТО: Ријана и Леонардо сепак се заедно

leo_rianaaa

Последни вести

На почетокот на јануари во светските таблоиди се појавија информации дека Леонардо ди Каприо и Ријана се заедно, а најновите фотографии кои што се појавија во медиумите по се изгледа ги потврдуваат овие информации.

rianaaa_leo

Ријана и ди Каприо биле фотографирани како се забавуваат заедно на роденденот на пејачката.

Фотографиите се најдоа на веб страната на TMZ.

Најчитани вести