четврток, 20 јули 2017  |  Вести денес: 47

ФОТО: Рита Ора се прошета на црвениот килим без долна облека

rita-ora-1-1

Поврзани вести

Рита Ора на модната ревија на Версаче во Париз, во рамки на модната недела во Париз прошета на црвениот килим без долна облека.

rita-ora-1-2

Таа пристигна на ревијата во портокалов провокативен фустан, а лентите и јажињата држеа се на место за пејачката да не покаже повеќе отколку што треба.

rita-ora-1-3

Инаку Рита сака да се појавува безз долна облека и не се плаши да го покаже сопственото тело.

Најчитани вести