четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 56

ФОТО: Робертина Мечевска се појави во јавност по тешката несреќа

mecevskaaa

Последни вести

На тргнувањето за Будимпешта, вардарки денеска ги испрати и им посака среќа нивната колешка Робертина Мечевска, објави ЕКИПА.

Македонската репрезентативка се опоравува по несреќата што ја имаше пред неколку месеци. Но Роби, не ги заборави своите колешки пред најважниот настап сезонава.

„Фајналфор не очекува!!! Среќа ни посака една многу важна личност за нас“, напиша на својот фејсбук профил Бегоња Фернандез.

Најчитани вести