понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Роналдињо со честитка до Роналдо

RONALDINHO

Последни вести

Роналдињо во свој стил му честита на Кристијано Роналдо кој пред два дена се закити со најпрестижната индивидуална награда во фудбалскиот свет, “Златната Топка”.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести