недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фото: Роналдо се крева на прсти за да изгледа повисок

13012014200252_topka2

Последни вести

Желбата за доминација на португалскиот фудбалер Кристијано Роналдо не престанува.

Иако тој е висок 185 сантиметри и нема проблем со висината, очигледно е дека желбата за доминација која ја покажува на теренот е иста како и онаа на сликите.

kristijano-ronaldo-foto-ap-1408036735-551161

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести