сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 17

Фото: Сакате да купите стопен снешко од лани? Можете само на И-беј

snowman

Последни вести

За сума од само 0,99 фунти, на И-беј можете да си купите неверојатен предмет – стопен снешко.

Ова веројатно е најоткачената работа која досега се нашла на продажба.

Под описот на предметот за продажба пишува „лански снешко“, а тоа всушност е стаклена чинија со вода, морков и боровинки.

Најчитани вести