вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Самовилите навистина постојат!

Навистина се прекрасни.

s

Последни вести

Самовилите навистина постојат!

Доколку не верувате во самовили погледнете ги овие фотографии кои ги направил еден фотограф од Англија. Истите се доказ дека самовилите постојат и се навистина прекрасни.

Погледнете…

 s1 s2

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести