недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 22

ФОТО: Шапки за есен и зима

devojka-sa-sesirom-1426440736-55663

Поврзани вести

Овие шапки се со вистинска елеганција, а ќе бидат хит во периодот есен – зима.

Овие модели на шапки ќе го надополнат вашиот севкупен изглед со шарм и елегантност, а преубаво изгледаат во секоја боја.

sapki

sapki1

sapki2

sapki3

sapki4

 

Најчитани вести